0805B393K251CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Bilden för 0805B393K251CT är inte tillgänglig
0805B393K251CT
DigiKeys produktnummer
1292-0805B393K251CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805B393K251CT
Beskrivning
CAP CER
Detaljerad beskrivning
0.039 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Datablad
EDA-/CAD-modeller
0805B393K251CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)