0805B184M250CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.18 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
0805B184M250CT
DigiKeys produktnummer
1292-0805B184M250CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805B184M250CT
Beskrivning
CAP CER 0.18UF 25V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805B184M250CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)