0603N331G101CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 3 696
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
330 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
0603N331G101CT
DigiKeys produktnummer
1292-0603N331G101CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0603N331G101CT
Beskrivning
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0603N331G101CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)