0603N220F160CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
22 pF ±1% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
0603N220F160CT
DigiKeys produktnummer
1292-0603N220F160CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0603N220F160CT
Beskrivning
CAP CER 22PF 16V C0G/NP0 0603
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0603N220F160CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)