0603N121F250CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
120 pF ±1% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
0603N121F250CT
DigiKeys produktnummer
1292-0603N121F250CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0603N121F250CT
Beskrivning
CAP CER 120PF 25V C0G/NP0 0603
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0603N121F250CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)