0603N102F500CT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 47 682
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 26 338
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
Parametrisk ekvivalent
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
1000 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)