0402N680G250CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 12 251
Datablad
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
68 pF ±2% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
0402N680G250CT
DigiKeys produktnummer
1292-0402N680G250CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0402N680G250CT
Beskrivning
CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0402N680G250CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)