0402N221F100CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Vitramon
I lager: 0
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
220 pF ±1% 10V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
0402N221F100CT
DigiKeys produktnummer
1292-0402N221F100CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0402N221F100CT
Beskrivning
CAP CER 220PF 10V C0G/NP0 0402
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0402N221F100CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)