0201X103J100CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 107 809
Datablad
Vishay Vitramon
10000 pF ±5% 10V Keramiska kondensatorer X5R 0201 (metrisk 0603)
0201X103J100CT
DigiKeys produktnummer
1292-0201X103J100CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0201X103J100CT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)