901-19-1-12-2-B-0
901-19-1-12-2-B-0
901-19-1-12-2-B-0
DigiKeys produktnummer
345-1150-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
901-19-1-12-2-B-0
Beskrivning
HEATSINK 19X19X12MM ELLIPTICAL
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kylare BGA Aluminium Montering upptill
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
901-19-1-12-2-B-0 Modeller
Kategori
Längd
0,748" (19,00mm)
Tillv.
Bredd
0,748" (19,00mm)
Serie
Fenhöjd
0,457" (11,60mm)
Förpackning
Box
Termisk resistans @ tryckluftsflöde
6,60°C/W vid 200 LFM
Artikelstatus
Aktiv
Termisk resistans @ naturlig
14,70°C/W