SMAJ15CA
DigiKeys produktnummer
732-SMAJ15CATR-ND - Remsa och spole (TR)
732-SMAJ15CACT-ND - Remsbit (CT)
732-SMAJ15CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ15CA
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24,4V Klämma 16,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24,4V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
16,4A
Serie
Effekt - toppuls
400W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TA)
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
15V (max.)
Spänning - genombrott (min)
17,6V