890334025034CS
DigiKeys produktnummer
732-5754-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
890334025034CS
Beskrivning
CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.33 µF Filmkondensator 310V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
890334025034CS Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Tillv.
Monteringstyp
Genomgående hål
Serie
Inkapsling/låda
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,709" x B 0,335" (18,00 x 8,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,591" (15,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-stift
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - AC
310V