830003156B
DigiKeys produktnummer
732-830003156B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
830003156B
Beskrivning
CRYSTAL 8.0000MHZ 30PF TH
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8 MHz ±30ppm Kristaller 30pF 40 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
830003156B Modeller
Kategori
Lastkapacitans
30pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
8 MHz
Storlek/dimension
L 0,447" x B 0,190" (11,35 x 4,85mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm