820443011E
DigiKeys produktnummer
732-820443011ETR-ND - Remsa och spole (TR)
732-820443011ECT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
820443011E
Beskrivning
VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 V 6 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 14mm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
820443011E Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Varistorspänning (max)
517 V
Tillverkare
Würth Elektronik
Ström - stötpuls
6 kA
Serie
Energi
175J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
420 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
300 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Max DC-spänning
385 V
Egenskaper
Termiskt skyddad
Varistorspänning (min)
423 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (typisk)
470 V
Inkapsling/låda
Skiva 14mm