820415511B
DigiKeys produktnummer
732-820415511B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
820415511B
Beskrivning
VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
910 V 3.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 10mm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
820415511B Modeller
Kategori
Varistorspänning (max)
1.001 kV
Tillverkare
Würth Elektronik
Ström - stötpuls
3.5 kA
Serie
Energi
127J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
95 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
550 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max DC-spänning
745 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
819 V
Inkapsling/låda
Skiva 10mm
Varistorspänning (typisk)
910 V