784383560056HT
DigiKeys produktnummer
732-784383560056HTTR-ND - Remsa och spole (TR)
732-784383560056HTCT-ND - Remsbit (CT)
732-784383560056HTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
784383560056HT
Beskrivning
FIXED IND 560NH 8.2A 8.6 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
560 nH Avskärmad Induktor 8.2 A Max. 8,6mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
784383560056HT Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 8,6mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
72MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Material - kärna
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Monteringstyp
Ytmontering
Tolerans
±20%
Inkapsling/låda
Icke standard
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,161" x B 0,161" (4,10 x 4,10mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
9,55A
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)