7490100111B
DigiKeys produktnummer
732-7490100111BTR-ND - Remsa och spole (TR)
732-7490100111BCT-ND - Remsbit (CT)
732-7490100111BDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7490100111B
Beskrivning
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
350µH LAN 100 Base-TX Pulstransformatorer 1:1 Ytmontering
Kategori
Induktans
350µH
Tillverkare
Würth Elektronik
Varvförhållande - primär:sekundär
1:1
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,490" x B 0,355" (12,45 x 9,02mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,220" (5,60mm)
Transformatortyp
LAN 100 Base-TX
Arbetstemperatur
-40°C-105°C