691368300004B
691368300004B
@askLorandt explains: Design your EMC-Filter
691368300004B
DigiKeys produktnummer
732-4380-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
691368300004B
Beskrivning
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM
Detaljerad beskrivning
4 Position plintblock Stickdon (honuttag) 0,150" (3,81mm) 180° Frihängande (i serie)
EDA-/CAD-modeller
691368300004B Modeller
Ström - UL
8 A
Serie
Spänning - UL
300 V
Antal positioner
4
Arbetstemperatur
-40°C-115°C
Positioner per nivå
4
Skalad ledningslängd
9mm
Stigning
0,150" (3,81mm)
Isoleringshöjd
0,492" (12,50mm)