18012015411H
DigiKeys produktnummer
732-18012015411HTR-ND - Remsa och spole (TR)
732-18012015411HCT-ND - Remsbit (CT)
732-18012015411HDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
18012015411H
Beskrivning
DGTL ISOLTR 3.75KV 2CH CAN 8SOIC
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
CAN Digitala isolatorer 3750Vrms 2 kanalig 150Mbit/s 150kV/µs (typ) CMTI 8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
18012015411H Modeller
Kategori
Spänning - isolering
3750Vrms
Tillv.
Common Mode-undertryckning, transient (min)
150kV/µs (typ)
Serie
Datahastighet
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Utbredningsfördröjning tpLH / tpHL (max)
15ns, 15ns
Artikelstatus
Aktiv
Pulsbreddsdistorsion (max)
4,5ns
Teknologi
Kapacitiv koppling
Stig/falltid (typ)
2,5ns, 2,5ns
Typ
CAN
Spänning - källa
2,375V-5,5V
Isolerad kraft
Nej
Arbetstemperatur
-40°C-125°C