157143B12800 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 157143B12800 |
Beskrivning | WL-S7DS 7 SEGMENTS DISPLAY SMT S |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Displaymoduler - LED tecken och siffror Blue 7-segment 1 Tecken Gemensam anod 3V 20mA H 0,748" x B 0,488" x D 0,157" (19,00 x 12,40 x 4,00mm) 10-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 157143B12800 Modeller |
Kategori | Gemensamt stift Gemensam anod |
Tillverkare Würth Elektronik | Färg Blue |
Serie | Spänning - fram (Vf) (Typ) 3V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Ström - test 20mA |
Artikelstatus Aktiv | Millicandela-märkning 32mcd |
Antal tecken 1 | Våglängd - topp 465nm |
Storlek/dimension H 0,748" x B 0,488" x D 0,157" (19,00 x 12,40 x 4,00mm) | Effektförlust (max) 68mW |
Siffer-/bokstavsstorlek 0,56" (14,22mm) | Inkapsling/låda 10-SMD, utan ledning |