155124RV73200
DigiKeys produktnummer
732-11416-2-ND - Remsa och spole (TR)
732-11416-1-ND - Remsbit (CT)
732-11416-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
155124RV73200
Beskrivning
LED GREEN/RED CLEAR 2SMD R/A
Detaljerad beskrivning
Grön, röd 571nm grön, 624nm röd LED-indikation - diskret 2,1V grön, 2V röd 2-SMD, sidovy
EDA-/CAD-modeller
155124RV73200 Modeller
Kategori
Linsstorlek
2,20mm x 1,00mm
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,1V grön, 2V röd
Serie
Ström - test
20mA grön, 20mA röd
Konfiguration
Gemensam anod
Våglängd - topp
573nm grön, 632nm röd
Inkapsling/låda
2-SMD, sidovy
Storlek/dimension
L 3,20 x B 1,50mm
Höjd (max)
1,00mm