155124M173200
DigiKeys produktnummer
732-11414-2-ND - Remsa och spole (TR)
732-11414-1-ND - Remsbit (CT)
732-11414-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
155124M173200
Beskrivning
LED RGB CLEAR 1204 SMD R/A
Detaljerad beskrivning
Röd, grön, blå (RGB) 622nm röd, 523nm grön, 465nm blå LED-indikation - diskret 2V röd, 2,8V grön, 3V blå 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
155124M173200 Modeller
Kategori
Linsstorlek
2,00mm x 1,00mm
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2V röd, 2,8V grön, 3V blå
Serie
Ström - test
20mA röd, 20mA grön, 20mA blå
Visningsvinkel
120°, 100°
Konfiguration
Gemensam anod
Våglängd - topp
632nm röd, 515nm grön, 460nm blå
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Storlek/dimension
L 3,20 x B 1,50mm
Höjd (max)
1,00mm