155124GS73200A
DigiKeys produktnummer
732-12022-2-ND - Remsa och spole (TR)
732-12022-1-ND - Remsbit (CT)
732-12022-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
155124GS73200A
Beskrivning
LED GREEN CLEAR 1206 SMD R/A
Detaljerad beskrivning
Grön 525nm LED-indikation - diskret 3,3V 2-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
155124GS73200A Modeller
Kategori
Linsstorlek
2,00mm x 1,00mm
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,3V
Serie
Ström - test
20mA
Konfiguration
Standard
Våglängd - topp
520nm
Inkapsling/låda
2-SMD, utan ledning
Storlek/dimension
L 3,20 x B 1,50mm
Höjd (max)
1,10mm