155060GS73200 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
QT Brightek (QTB)
I lager: 7 773
Datablad
Similar
QT Brightek (QTB)
I lager: 2 988
Datablad
Grön 525nm LED-indikation - diskret 3,3V 2-SMD, utan ledning
155060GS73200
DigiKeys produktnummer
732-155060GS73200TR-ND - Remsa och spole (TR)
732-155060GS73200CT-ND - Remsbit (CT)
732-155060GS73200DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
155060GS73200
Beskrivning
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
155060GS73200 Modeller
Kategori
Linsstorlek
1,10mm x 0,60mm
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,3V
Serie
Ström - test
20mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Våglängd - dominant
Konfiguration
Oberoende
Våglängd - topp
520nm
Linsfärg
Färglös
Inkapsling/låda
2-SMD, utan ledning
Linstransparens
Clear
Leverantörens enhetsförpackning
Millicandela-märkning
Storlek/dimension
L 1,60 x B 1,00mm
Linstyp
Rektangulär med välvd topp
Höjd (max)
0,85mm