150283DS73103
DigiKeys produktnummer
732-150283DS73103TR-ND - Remsa och spole (TR)
732-150283DS73103CT-ND - Remsbit (CT)
732-150283DS73103DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150283DS73103
Beskrivning
LED BLUE CLEAR 3528 SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Blue LED-indikation - diskret 3,2V 1411 (metrisk 3528)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
150283DS73103 Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,2V
Tillv.
Ström - test
150mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Våglängd - topp
459nm
Färg
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Konfiguration
Oberoende
Leverantörens enhetsförpackning
Linsfärg
Färglös
Storlek/dimension
L 3,50 x B 2,80mm
Linstransparens
Clear
Höjd (max)
0,85mm