150121M173000
DigiKeys produktnummer
732-11395-2-ND - Remsa och spole (TR)
732-11395-1-ND - Remsbit (CT)
732-11395-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150121M173000
Beskrivning
LED RGB CLEAR SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd, grön, blå (RGB) 624nm röd, 525nm grön, 470nm blå LED-indikation - diskret 2V röd, 3,3V grön, 3,3V blå 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
150121M173000 Modeller
Kategori
Linsstorlek
2,70mm x 2,00mm
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2V röd, 3,3V grön, 3,3V blå
Serie
Ström - test
20mA röd, 20mA grön, 20mA blå
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Våglängd - dominant
Konfiguration
Gemensam anod
Våglängd - topp
632nm röd, 520nm grön, 468nm blå
Linsfärg
Färglös
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Linstransparens
Clear
Storlek/dimension
L 3,20 x B 2,70mm
Millicandela-märkning
Höjd (max)
1,10mm