150066YV54050
DigiKeys produktnummer
732-150066YV54050TR-ND - Remsa och spole (TR)
732-150066YV54050CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
150066YV54050
Beskrivning
LED GRN/YLW DIFFUSED 0606 SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Grön, gul 573nm grön, 589nm gul LED-indikation - diskret 2V grön, 2V gul 0606 (metrisk 1616)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
150066YV54050 Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2V grön, 2V gul
Tillv.
Ström - test
20mA
Serie
Visningsvinkel
130°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Våglängd - dominant
Färg
Våglängd - topp
575nm grön, 591nm gul
Konfiguration
Oberoende
Inkapsling/låda
0606 (metrisk 1616)
Linstransparens
Diffused
Leverantörens enhetsförpackning
Millicandela-märkning
Storlek/dimension
L 1,60 x B 1,50mm
Linstyp
Rektangulär med plan topp
Höjd (max)
0,65mm
Linsstorlek
1,50mm x 1,10mm