Y6078470R000F9L
DigiKeys produktnummer
804-Y6078470R000F9L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y6078470R000F9L
Beskrivning
VHP103T 470R00 1.0%
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 Ohms ±1% 0,3W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig, icke-induktiv
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Radial
Resistans
Storlek/dimension
L 0,435" x B 0,185" (11,05 x 4,70mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,550" (13,97mm)