Y507710K0000V0L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
10 kOhms ±0,005% 0,6W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
Y507710K0000V0L
DigiKeys produktnummer
Y507710K0000V0L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y507710K0000V0L
Beskrivning
RES 10K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
Y507710K0000V0L Modeller
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,435" x B 0,185" (11,05 x 4,70mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,430" (10,92mm)