Y507710K0000F9L
DigiKeys produktnummer
804-Y507710K0000F9L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y507710K0000F9L
Beskrivning
RES 10K OHM 0.6W 1% RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
EDA-/CAD-modeller
Y507710K0000F9L Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig, icke-induktiv
Serie
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
L 0,435" x B 0,185" (11,05 x 4,70mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,430" (10,92mm)