Y402310K0000Q6W är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
10 kOhms ±0,02% 0,3W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
Y402310K0000Q6W
DigiKeys produktnummer
Y402310K0000Q6W-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y402310K0000Q6W
Beskrivning
RES SMD 10K OHM 0.02% 0.3W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
Y402310K0000Q6W Modeller
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Tråg
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,062" (3,20 x 1,57mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,025" (0,64mm)