Y174864R5320T0L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Bilden för Y174864R5320T0L är inte tillgänglig
Y174864R5320T0L
DigiKeys produktnummer
Y174864R5320T0L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y174864R5320T0L
Beskrivning
RES 64.532 OHM .3W .01% RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
64.532 Ohms ±0,01% 0,3W Hålmonterade resistorer Radial Icke-induktiv Metallfolie
EDA-/CAD-modeller
Y174864R5320T0L Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Icke-induktiv
Serie
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
L 0,415" x B 0,162" (10,54 x 4,11mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,450" (11,43mm)