Y1629350R000B9R har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Similar
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
350 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
Y1629350R000B9R
DigiKeys produktnummer
Y1629350R000B9R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y1629350R000B9R
Beskrivning
RES SMD 350 OHM 0.1% 1/10W 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
Y1629350R000B9R Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, fuktbeständig, icke-induktiv
Tillv.
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,01 x 1,24mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,025" (0,64mm)