Y145410R0000Q0L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för Y145410R0000Q0L är inte tillgänglig
Y145410R0000Q0L
DigiKeys produktnummer
Y145410R0000Q0L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y145410R0000Q0L
Beskrivning
RES 10 OHM 0.6W 0.02% RADIAL
Detaljerad beskrivning
10 Ohms ±0,02% 0,6W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
EDA-/CAD-modeller
Y145410R0000Q0L Modeller
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,300" x B 0,105" (7,62 x 2,67mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,336" (8,53mm)