Y145310K0000V9L är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Datablad
10 kOhms ±0,005% 0,6W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
Y145310K0000V9L
DigiKeys produktnummer
Y1453-10KA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y145310K0000V9L
Beskrivning
RES 10K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
Y145310K0000V9L Modeller
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,300" x B 0,105" (7,62 x 2,67mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,336" (8,53mm)