Bilden för Y14451K40000T0L är inte tillgänglig
Y14451K40000T0L
DigiKeys produktnummer
Y14451K40000T0L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y14451K40000T0L
Beskrivning
RES 1.4K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.4 kOhms ±0,01% 0,6W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
EDA-/CAD-modeller
Y14451K40000T0L Modeller
Egenskaper
Fuktbeständig, icke-induktiv
Serie
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,300" x B 0,105" (7,62 x 2,67mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,336" (8,53mm)