Y09262R00000B0L är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
2 Ohms ±0,1% 8W Hålmonterade resistorer TO-220-4 Icke-induktiv Metallfolie
Y09262R00000B0L
DigiKeys produktnummer
804-Y09262R00000B0L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y09262R00000B0L
Beskrivning
RES 2 OHM 8W 0.1% TO220-4
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
Y09262R00000B0L Modeller
Kategori
Egenskaper
Icke-induktiv
Tillv.
Temperaturkoefficient
±2ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
TO-220
Resistans
Storlek/dimension
L 0,400" x B 0,150" (10,16 x 3,81mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,845" (21,46mm)