Y0786101R000F0L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
101 Ohms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
Y0786101R000F0L
DigiKeys produktnummer
Y0786101R000F0L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y0786101R000F0L
Beskrivning
RES 101 OHM 0.6W 1% RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
Y0786101R000F0L Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig, icke-induktiv
Serie
Temperaturkoefficient
±1ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
L 0,300" x B 0,105" (7,62 x 2,67mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,336" (8,53mm)