Bilden för Y0092350R000B9L är inte tillgänglig
Y0092350R000B9L
DigiKeys produktnummer
Y0092350R000B9L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y0092350R000B9L
Beskrivning
RES 350 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
350 Ohms ±0,1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Icke-induktiv Metallfolie
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Icke-induktiv
Serie
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,260" x L 0,750" (6,60 x 19,05mm)