Y0078100K000B9L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
100 kOhms ±0,1% 0,3W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
Y0078100K000B9L
DigiKeys produktnummer
Y0078100K000B9L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y0078100K000B9L
Beskrivning
RES 100K OHM .3W .1% RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
Y0078100K000B9L Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig, icke-induktiv
Serie
Temperaturkoefficient
0,0ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
L 0,415" x B 0,162" (10,54 x 4,11mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,450" (11,43mm)