Y001420K0000B9L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Bilden för Y001420K0000B9L är inte tillgänglig
Y001420K0000B9L
DigiKeys produktnummer
Y001420K0000B9L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y001420K0000B9L
Beskrivning
RES 20K OHM 1/5W 0.1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Hålmonterade resistorer Axiell Icke-induktiv Metallfolie
EDA-/CAD-modeller
Y001420K0000B9L Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Icke-induktiv
Serie
Temperaturkoefficient
±8ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,120" x L 0,270" (3,05 x 6,86mm)