Y001310R8600B9L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Bilden för Y001310R8600B9L är inte tillgänglig
Y001310R8600B9L
DigiKeys produktnummer
Y001310R8600B9L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y001310R8600B9L
Beskrivning
RES 10.86 OHM 2W 0.1% RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10.86 Ohms ±0,1% 2W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
Datablad
EDA-/CAD-modeller
Y001310R8600B9L Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig, icke-induktiv
Serie
Temperaturkoefficient
±2ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
L 1,200" x B 0,260" (30,48 x 6,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,413" (10,49mm)