KTPS65-2427DT-3P-VI-C-P1
DigiKeys produktnummer
62-1223-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KTPS65-2427DT-3P-VI-C-P1
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Detaljerad beskrivning
24V 65 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Storlek/dimension
L 4,53" x B 2,09" x H 1,50" (115,0 x 53,0 x 38,0mm)
Spänning - utspänning
24V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
2,7A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
65 W