KTPS65-1250DT-3P-VI-C-P1
DigiKeys produktnummer
62-1221-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KTPS65-1250DT-3P-VI-C-P1
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 65 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Polarisering
Positiv mitt
Tillverkare
Volgen + Furuno
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Form
Stationär dator (klass I)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Storlek/dimension
L 4,53" x B 2,09" x H 1,50" (115,0 x 53,0 x 38,0mm)
Spänning - ingång
100-240VAC
Godkännande myndighet
IEC
Spänning - utspänning
12V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
5A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
65 W