KTPS24-15016WA har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Volgen + Furuno
I lager: 0
Datablad
15V 24 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
KTPS24-15016WA
DigiKeys produktnummer
62-1122-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KTPS24-15016WA
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Effektivitet
Nivå V
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Artikelstatus
Föråldrad
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Använd region
Nordamerika
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Ingångstyp
Fast blad
Storlek/dimension
L 2,83" x B 1,34" x H 2,05" (72,0 x 34,0 x 52,0mm)
Spänning - utspänning
15V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
1,6A
Vikt
0,327 lb (148,32 g)
Effekt (Watt)
24 W