KTPS24-05040WA-VI-P1
DigiKeys produktnummer
62-1244-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KTPS24-05040WA-VI-P1
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 24W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 24 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Effektivitet
Nivå VI
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Använd region
Nordamerika
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Ingångstyp
Fast blad
Storlek/dimension
L 2,83" x B 1,34" x H 2,05" (72,0 x 34,0 x 52,0mm)
Spänning - utspänning
5V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
4A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
24 W