KTPS24-05040MP-VI-P1
DigiKeys produktnummer
62-1247-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KTPS24-05040MP-VI-P1
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 24W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 24 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Multi-Blade (Included) Ingång
Kategori
Polarisering
Positiv mitt
Tillverkare
Volgen + Furuno
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Form
Väggfäste (klass II)
Ingångsanslutning
Flerbladig
Ingångstyp
Multi-Blade (Included)
Storlek/dimension
L 2,95" x B 1,41" x H 2,58" (75,0 x 35,8 x 65,6mm)
Spänning - ingång
100-240VAC
Godkännande myndighet
IEC
Spänning - utspänning
5V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
4A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
24 W