KTPS12-24005WA-VI-P1
DigiKeys produktnummer
62-1231-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KTPS12-24005WA-VI-P1
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24V 12 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Polarisering
Positiv mitt
Tillverkare
Volgen + Furuno
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Använd region
Nordamerika
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Form
Väggfäste (klass II)
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Ingångstyp
Fast blad
Storlek/dimension
L 2,83" x B 1,34" x H 1,65" (72,0 x 34,0 x 42,0mm)
Spänning - ingång
100-240VAC
Godkännande myndighet
IEC
Spänning - utspänning
24V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
500mA
Vikt
0,278 lb (126,1 g)
Effekt (Watt)
12 W