41-NKG120-CGO
DigiKeys produktnummer
41-NKG120-CGO-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
41-NKG120-CGO
Beskrivning
LED PNL IND GRN CLEAR 7.11MM PC
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Grön Clear 15° 120V 3,5mA PC-stift
Kategori
Spänning
120V
Tillverkare
Visual Communications Company - VCC
Ström
3,5mA
Serie
Panelutskärningsform
Runt
Förpackning
Bulk
Panelutskärningsdimensioner
0,25" (6,35mm)
Artikelstatus
Aktiv
Linsstorlek
Diam. 7,11mm