SMM0204VD4990BB300 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
499 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor MELF, 0204 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Tunnfilm
SMM0204VD4990BB300
DigiKeys produktnummer
749-SMM0204VD4990BB300TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMM0204VD4990BB300
Beskrivning
SMM0204 25 499R 0,1%B3 EN140401-
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,055" x L 0,142" (1,40 x 3,60mm)